Říjen 2008

01x23 Narodil se kluk

30. října 2008 v 17:11 | zajda |  1.série

Obsah dílu


Všichni dorazí do nemocnice, ale Carol se Susan tam ještě nejsou. Ross se kvůli všemu hrozně nervuje a o všem se hádá se Susan. Phoebe zpívá nevhodné písničky pro uklidnění. Joey začne pomáhat s porodem svobodné matce.Monica je nervní s toho, že nemá dítě. Tak ji Chandler navrhne, že spolu budou mít dítě pokud se do 40 let neožení. Na to ho Monika spraží. Rachel flirtuje s doktorem,ale po tom co jí vysvětlí náplň své práce tak jí flirtování přejde.Pheobe se snaží uklidnit situaci mezi Rossem a Suzan. Tak je zavře do úklidové komory,ale zabouchnou se jim dveře.Carol začíná rodit.Suzan i Ross to stihnou. Klukovi dají jméno Ben.


O1x24 Rossovy námluvy

30. října 2008 v 17:10 | zajda |  1.série

Obsah dílu


Rachel slaví narozeniny, ale Ross musí odjet do Číny. Ross dá Monice dárek, který má dát Rachel. Ross je nešťastný z toho,že se nemůže rozloučit s Rachel. Chandler mu poradí, ať už se na ni vykašle. Joey se účastní výzkumu plodnosti, ale podmínka výzkumu je žádný sex. Problém je Joeyho nová přítelkyně. Při rozbalování dárků se Rachel zalíbí dárek od Rosse a Chandler řekne, že je do ní Ross zamilovaný. Rachel jede na letiště, ale Rosse nestihne. Po dlouhém uvažování se Rachel rozhodne jet Rossovi naproti, ale Ross přilétá s novou přítelkyní.


» EPIZODY

30. října 2008 v 16:58 | zajda


-konec první éry

Rozhovor s Matthewem

30. října 2008 v 16:54
"Dříve jsem se při holení vždycky pořezal," říká jeden ze známé partičky seriálu Přátelé, herec Matthew Perry. Tvrdí, že teprve nedávno objevil strojek Gillette Mach3, kterým je absolutně nadšený."Vypadal jsem jako nešikovný sebevrah,ale teď už je to v pohodě." Proč věnuje představitel neodolatelně nervózního Chandlera tolik pozornosti holení? Asi proto, že jeho otec, herec John Perry, je známým drsňákem z reklamy na Old Spice."Táta má takovou tu mužnou ostře řezanou tvář," říká Perry mladší s lehce závistivým povzdechem.Ale i 183 cm vysoký Perry, zvaný Matt, má svůj šarm. "Mně se nejvíc líbí jeho jasně modré oči," rozplývá se seriálová Phoebe herečka Lisa Kudrow. Courteney Cox, která hraje Chandlerovu přítelkyni Monicu, zase obdivuje jeho smích.

"Matty je hrozně hodný a má báječný smysl pro humor," říká. "A to je dokonalá kombinace." V pubertě to ale bylo horší,když bylo Mattheovi 15 let, chodil na soukromou střední školu Buckley School v Los Angeles. "Byl jsem nejpopulárnější z davu těch bezejmenných," říká Perry, který se do L.A. přestěhoval se svým otcem. Rané dětství totiž trávil s matkou , bývalou modelkou, v kanadské Ottawě. "Patřil jsem mezi ty hochy, kteří měli spoustu vtipných hlášek, ale žádné rande." Devětadvacetiletý Perry je snem mnoha dívek, na oficiální akce už doprovázel Julii Roberts a Yasmine Bleeth, ale tu pravou stále hledá.

Ve volném čase hraje voleyball (volejbal o zeď) a kadeřnici mu dělá Jennier Aniston. "Na závěr se ale musím trochu rozcuchat, Jennifer mě moc ulíže," říká. Ale největším tajemstvím Mattheowy přitažlivosti je hrdost. V roce 1997 šel na léčení, měl návyk na léky tlumící bolest. Vyšel z něj prý o moc zdravější, což, jak přiznává, nebylo nijak snadné. Nyní se Matthew chystá na natáčení filmu Three to Tango (Tři do tanga), kde bude hrát po boku Dylana McDermotta a Neve Campbell. "Momentálně jsem dost šťastný člověk. A doufám, že mi to taky víc sluší."

Rozhovor s Courteney Cox

30. října 2008 v 16:53
Když jsi přijala nabídku na roli ve filmu Vřískot 3, nebála ses toho? Není to "nastavovaná kaše"?
Já si za tím filmem stojím. Vím, že u takového pokračování hrozí, že se už pak bude jen "vařit z vody". Ale myslím si, že to není případ Vřískotu 3. Jenže nejsem, a ani nemůžu být, objektivní. My jsme se snažili udělat "trojku" ještě děsivější a zároveň legračnější. Je na divácích, aby posoudili, jak se nám to povedlo. Měli jsme pocit, že třetí díl prostě natočit musíme, abychom celou sérii nějak uzavřeli. Ve Vřískotu 3 se tak lidi například dozvědí, co se stalo postavám, které v těch předchozích dílech tak záhadně zmizely.

Natáčení Vřískotů docela změnilo i tvůj osobní život...
Od té doby se změnilo moc věcí. Vřískot 1 jsme začali točit před čtyřmi lety a já mám přitom pocit, jako kdyby to bylo před dvanácti lety. Když jsme natáčeli jedničku, tak jsem se zamilovala do Davida (David Arquette - pozn. red.). Strašně to mezi námi jiskřilo a je to vidět i na tom filmu. Ve druhém díle jsem s ním už spala. A ten posun v našem vztahu je tam taky vidět. Ve trojce jsme už byli svoji. Je legrační koukat se teď na všechny ty díly. Ještě zajímavější podívaná to bude za takových deset patnáct let pro naše děti. Bude to pro ně něco jako domácí video.

Jak prožíváš své těhotenství?
Asi jako každá ženská. Jsem moc šťastná. O dítěti jsme mluvili od června loňského roku, kdy jsme se vzali. David je z toho taky úplně mimo. Já jsem mu tu novinku chtěla říct nějak hezky, při romantické večeři se svíčkami. Ale nevydržela jsem to. Když jsem přišla od doktora, který mi potvrdil, že jsem těhotná, začala jsem už mezi dveřmi křičet: "Davide, jsme těhotní!" Od té doby si mě "opečovává". Říká mi, co mám a nemám jíst, bojí se, že budu cvičit víc, než je zdrávo. Někdy mi to až leze na nervy. Ale jen trochu.

A jak na tu zprávu reagovali tví kolegové ze seriálu Přátelé?
Jsme spolu už tak dlouho, že je beru jako své příbuzné. O tom, že jsem těhotná, jsme řekli samozřejmě nejdřív mým a Davidovým rodičům, ale hned potom se to dozvěděla Lisa Kudrowová a Jennifer Anistonová. Lisa byla naprosto skvělá. Sedla si se mnou a začala mi říkat spoustu rad, povídala mi o mateřství, o tom, jak spojit rodinu s kariérou, a tak. Ostatní měli taky radost. Věděli, jak těžké pro mě bylo otěhotnět.

Nenaštvalo trochu tvé těhotenství producenty Přátel?
Ale ne. Oni s tím počítali. Mají přece už zkušenosti z doby, kdy byla těhotná Phoebe, teda vlastně Lisa. "Moji" Moniku prostě provdají za Chandlera a bude to. Koneckonců když všechno dobře dopadne, budou se muset připravit i na těhotenství Jennifer. To ale předbíhám...Pozn.
Pozn. Bohužel krátce po tomhle interview Courteney potratila.

Rozhovor-ženská trojka

30. října 2008 v 16:52 | Týna
Styl Jennifer Aniston (11.února 1969) je vždycky sexy, ale jednoduchý. Většinou se snaží upoutat svým krásným obličejem a opáleným tělem, k čemu jí napomáhá odkrytí břicha či výrazný výstřih. Její vlasy jsou vždy perfektní. Velmi si nechává záležet na své linii, stejně jako její manžel - herec Brad Pitt, který se také netají starostí o tom, jak vypadá a co má na sobě.
Lisa Kudrow (30.července 1963) má v sobě něco z excentrického vkusu Phoebe, hlavně přes den, kdy se obléká do různých kreací, ale vždy vybírá jednoduché, barevně neutrální a šik oblečení bez přebytečných módních doplňků. Večer se pak mění v decentní ženu v převážně tmavých šatech těch nejlepších značek. Je ze všech "Přátel" nejvážnější, je diplomovaná bioložka a její manžel - Michael Stern - je neméně vážný byznysmen, který je perfektním partnerem pro Lisu.
Courteney Cox Arquette (15.června 1964) jako jediné z této trojky příliš na svém vzhledu nezáleží. Občas se objeví neupravená a v těch nejděsivějších módních kreacích a někdy je zase hvězdou večera s nádherným účesem a nejkrásnějšími šaty. Jeden čas byla až přehnaně hubená, v Hollywoodu se povídalo, že nějakou dobu trpěla mentální anorexií. Z ní ji nakonec dostal její manžel - herec David Arquette - který Courteney pomohl při terapii.

Již sedm let se tyto tři kamarádky přátelí devět měsíců v roce, kdy natáčejí slavný sitcom, aby si pak od sebe mohly na chvíli odpočinout. O sobě, svých manželstvích a seriálu, mluvili v tomto speciálním interview.

Vzpomínáte si pořád, jak probíhal konkurz na seriál "Přátelé" , při kterém jste byli vybrány jako tři hlavní představitelky? Tehdy jste ještě nebyli moc slavné.
Lisa: Vzpomínám si, že jsem se tam třikrát musela vracet, protože se pořád nemohli rozhodnout, jestli udělali dobře, že mě vzali, ale nakonec to bylo OK, většinou to tak bývá. Nejdřív jsem si však myslela, že mě nevezmou, protože jsem nepředvedla nic mimořádného, pouze kratičký dvouminutový monolog. Role Phoebe se mi opravdu zpočátku zalíbila a cítila jsem se v ní moc dobře.
Jenny: Nejdřív jsem nebyla k disposici, protože jsem dostala několik menších rolí v dalších seriálech (menší role Jennifer začala dostávat až poté, co po doporučení svého manažera zhubla o 15 kilo), ale nakonec jsem se na konkurz dostavila. Chtěla jsem roli Monicy, ale můj manažer tvrdil, že budu lepší jako Rachel a asi měl pravdu. Zjistila jsem, že roli Monicy dostala Courteney a když jsem to řekla svému tehdejšímu příteli Michaelovi, ten z toho byl celý pryč, protože s Courteney se znal z hodin jógy a ona už v té době byla vycházející hvězdou.
Courteney: Ano, po úspěchu filmu "Ace Ventura" , jsem začala dostávat zajímavé filmové nabídky a také se o mně dost psalo v časopisech a bulvárních plátcích, takže jsem na konkurzu moc problémů neměla. Nejdřív mě nutili, abych hrála Rachel, a tak jsem je musela dlouho přesvědčovat, že v roli Monicy budu zaručeně lepší a povedlo se.

Kdy jste se poprvé potkali ?
Lisa: Partu jsem poznala na první zkoušce scénáře. Nikoho jsem neznala a dokonce jsem si pletla jejích příjmení, např. jsem něvěděla, jestli je správně Aniston, nebo Anderson ? No ale brzy jsem si zvykla a atmosféra byla opravdu skvělá, asi protože jsme včichni byli mladí a veselí.
Jenny: Courteney a já jsme se potkaly před studiem, kde jsme čekaly na Matta (LeBlanca), který věděl, kde přesně se koná zkouška. Matt nás seznámil.
Courteney: Viděla jsem Jennifer před studiem, byla opravdu sexy (smích). Když jsem všechny poznala, přešla mě tréma a hned jsem si řekla, že "Přátelé" budou velkým hitem.

Jak je to s vašimi vzájemnými vztahy ?
Lisa: Původně jsem na natáčení šla za prací a ne se seznamovat, mým záměrem bylo vydělávat peníze a ne se přátelit. Ale když jsem všechny ty lidi poznala, tak jsem si už nedokázala představit život bez nich. Nejvíc si rozumíme my tři ženský a často prokecáme hodiny po telefonu.
Jenny: Důvodem, proč je seriál tak populární a proč my vyděláváme tolik peněz, je to, že herci jsou přátelé a ne jenom kolegové. Pravda, že se nyní kvůli rodinným povinnostem nemůžeme jeden druhému vždycky věnovat a objíždět večírky jako na začátku, ale když už někdo z party pomoc potřebuje, tak jsme tu pro něj.
Courteney: Vždycky mám lepší pocit, když si uvědomím, že nejdu natáčet s nějakými odměřenými profesionály, ale se svými kamarády. Trochu mě mrzí, že už nemáme tolik času na společné večeře, jako předtím, protože my holky jsme teďka vdané a všichni navíc děláme i na jiných projektech. Doufám, že se i po skončení seriálu všichni budeme i nadále vídat.

Jak byste popsaly své životní partnery ?
Lisa: Já a Michael jsme živým důkazem toho, že protiklady se přitahují. On je vším, čím já nejsem. Vždycky je vážný - v každé situaci, je zodpovědný, velmi pracovitý a vždy se na něj můžete spolehnout. On je ta lepší polovička. Stará se o dům, o dítě a také o mě. Nevím, jak to všechno stíhá. Bez něj bych asi byla úplně ztracená.
Jenny: Myslím, že Brada moc popisovat nemusím (smích). Ale ten Brad na plátně je úplně jiný než ten doma. Jsou to dvě odlišné osoby. Odděluje práci a domov a je velmi háklivý na naše soukromí.
Courteney: O mně a Davidovi se už toho hodně napsalo. Většinou jsou to narážky, že já jsem starší než on a že se k němu občas chovám spíš jako jeho matka, než jeho manželka. Také se hodně psalo o naší manželské terapii, všichni si mysleli, že máme problémy. Někde jsem se dočetla, že první rok manželství je nejkritičtější, lidi si na sebe zvykají a lépe se poznávají a to byl také důvod, proč jsme na tu terapii chodili, aby se naše manželství nedostalo hned ze začátku do problémů. David je skvělý člověk, je zábavný a plný lásky. Vždycky jsem při něm, když řeší nějaké problémy a on zase při mně.

Mysleli jste někdy na to, jestli by vaše kariéry mohly špatně působit na vaše životy ?
Lisa: Jsem šťastná, že mám manžela, který mě chápe a vždy podrží při takovéto práci, pro kterou musíte hodně udělat a je pro manželský život nepříznivá. Kdybych ho neměla, tak bych se nejspíš zaplétala se těmi nádhernými herci, kteří kolem mě každý den chodí, a prožívala takové ty krátké a nikam nevedoucí románky. Kariéra nemusí vždy negativně působit na váš život a vaše vztahy.
Jenny: Je pěkné být slavná a bohatá, ale všechno to rychle utíká a nedokážete si zachovat ani trochu intimity. Boj o ní je velmi těžký. Není zrovna příliš povzbudivé číst o sobě všude samé lži, ale člověk si nakonec zvykne. Naštěstí je Brad ve stejné branži, takže jsme si navzájem oporou.
Courteney: Popravdě řečeno, nechápu ani bulvární plátky, ani ty lidi, co se furt honí za nějakou senzací. Proč to dělají? Proč je to zajímá? Mě se netýká to, co se děje v jiných rodinách, jaké mají problémy apod. Já mám na starosti pouze svůj život a svoji rodinou. Jenom hrajeme pro druhé. Nejsme žádné prostitutky, které jsou schopné před jinými odhalit i svou duši.

Váš vzhled se od začátku seriálu dost změnil. Jak? Proč?
Lisa: Nemyslím, že jsem se hodně změnila. Byla jsem sexy předtím i potom, jen jsem teď o šest let starší. Po porodu jsem se musela začít víc věnovat své postavě. Nechci ale být úplně vyzáblá, ani můj manžel mě takovou nechce.
Jenny: Moje tělo a to, co s ním dělám je jenom moje věc. Moje váha je pouze můj problém. Obvinili mě, že mám anorexii a bolímii, je to prý v módě! Proto teď na všechny takové lidí ukazuju prostřední prst. Nikdy jsem nechtěla nutit mladé dívky, aby byly co nejhubenější, nejsem nemocná ani nešťastná. Naopak. Cítím se zdravěji než kdy předtím. Třikrát týdně cvičím a cítím se perfektně. Je zajímavé, že nyní mě obviňují, že jsem vyzáblá, na začátku seriálu mi však říkali, že jsem moc tlustá!
Courteney: Já jsem takhle stavěná, a proto nikdy proti takovým řečem nemůžu vyhrát. Když chci, aby má dolní část těla vypadala podle mých představ, tak se pak vypadám hubená v obličeji. Když na druhou stranu chci, abych měla obličej zakulacený, tak se mi zakulatí i dolní část těla. Ale to se týká pouze mě - nikoho jiného a nepřeji si, aby mě někdo sledoval a pozoroval, co dělám a co nedělám.

Co cítíte k seriálu a k slávě, kterou Vám přinesl?
Lisa: V naší práci jsou dvě skupiny: ti, kteří uspěli, a ti, kteří neuspěli. Nám se to vydařilo. Vždyť to taky děláme z části kvůli pěnezům, slávě a popularitě. Přátelé nám to všechno velmi přátelsky přinesli, díky jim!
Jenny: No, seriál nám přinesl spoustu dalších možností. Dostáváme různé nabídky a producenti se nebojí do nás vrazit peníze, protože ví, že jsme protagonisté hit-seriálu. Vzalo nám to zase soukromí, ale stejně jsem ráda, že mi do cesty přišli Přátelé.
Courteney: Seriál mi přinesl spoustu krásného a také spoustu nových nabídek na filmy atp. Teď jsem ve výběru rolí svobodná a nemusím brát každou nabídku. Taky jsou zde ty velké peníze, co jsme si vydělali.
Myslíte na konec seriálu a co se stane pak?
Lisa: Nebude to lehké, až to všechno skončí. Ale jsme profesionálové, takže každý si půjdeme za novými nabídkami a teprve tehdy se uvidí, jestli jsme opravdu tak dobří přátelé.
Jenny: Zrovna dneska ráno jsem si říkala: "Bože, co když to bude poslední epizoda?" a zhoršila jsem se.
Courteney: Materiál je ještě dobrý a seriál je pořád hit, takže dokud to tak bude, my tu budeme také.


Rozhovor s Jenn v show Larryho Kinga

30. října 2008 v 16:48 | zajda

Jennifer Aniston v show Larryho Kinga


zdroj: TVpratele

1. část

Všechny Vás vítám na televizní show Larry King Live!! Tento pátek má premiéru jedinečný film. Jmenuje se "Derailed" a hraje v něm Jennifer Aniston a Clive Owen. Je to silný příběh o páru, který si zezačátku nerozumí, pak se něco stane a .... vážně když k tomu jednou sednete, už se od obrazovky nehnete. Proč jste tuto roli vzala?
ANISTON: Kvůli tomu, co jste právě uvedl. Jedná se o velmi zajímavý snímek.
KING: Proč jste se rozhodla právě pro tenhle typ role?
ANISTON: No, obvykle nehraji ve filmech jako je tento, ale zaujal mě scénář. Byl dokonalý, stejně jako ostatní herci, kteří ve filmu hrají. Bylo to prostě něco, co jsem ještě nikdy nezkoušela.
KING: Byla jste překvapená tím, že vám ji nabídli?
ANISTON: No samozřejmě. Je to věc, na kterou čekáte celý život. Obvykle se nestává, že se vám zdá nějaká role opravdu zajímavá a skvělá a oni vám ji nabídnou.
KING: Jde o komedii, že ano.
ANISTON: Ano.
KING: Vy hrajete převážně v komediích.
ANISTON: Ano. Na komedie jsem měla opravdu štěstí. Naskytlo se mi mnoho takových příležitostí.
KING: Podepsal Clive smlouvu před vámi?
ANISTON: Ano.
KING: Clive, proč jste tuto roli vzal?
CLIVE OWEN: Už od začátku jsem byl nadšen scénářem. Má postava je zvláštní a vůbec celý film na mě moc zapůsobil. Není to člověk, který řídí příběh. Ten příběh řídí jeho.
KING: Co sis o Jen myslel když jste ji poprvé uviděl?
OWEN: Říkal jsem si že je to skvělé. Už dříve jsem slyšel že na tu roli chtějí Jen a byl jsem z toho nadšený.
KING: Jak jste mohl říkat, že to je skvělé, když se předtím psalo že prohlašujete:"Je úžasná ale ne pro tuhle roli."
OWEN: To je hloupost. Museli byste vidět ten film. Je mi jasné že to byla perfektní volba.
KING: A to jsi věděl i před začátkem natáčení?
OWEN: Ano.
KING: Je pravda, že vám Julia Roberts doporučila práci s Clivem?
ANISTON: No, z části, dokonce... zrovna v té době jsme natáčeli film v Itálii. Právě jsem dostala ten scénář a uviděla Clivovo jméno. Asi za dvacet minut jsem se zeptala, jestli je tady někdo, kdo už s Clivem pracoval a ona odpověděla: "Tohle musíš přijmout. Prostě musíš."
KING: A ona nevěděl o tom, že ten scénář už máte?
ANISTON: Zrovna jsem jí o tom řekla a ona na to: "No, jestli máš šanci s ním pracovat udělej to, protože tak neuvěřitelný člověk jako je on se jen tak nevidí." a měla pravdu.
KING: Jaké bylo s Jen pracovat?
OWEN: Fantastické. Opravdu skvělé.
KING: Jednoduché?
OWEN: Naprosto bez problému.
KING: Pracovat s dobrými herci je jednodušší že jo?
OWEN: Jo myslím že je to pravda. Je to všechno pohodovější. Jde tady taky o něco, čemu se říká chemie. Musí to mezi vámi fungovat.
KING: Dobře. Pracovalo se vám příjemně?
ANISTON: No...
KING: Byla to pro vás jedinečná příležitost.
ANISTON: Ano, to byla...
KING: Veřejnost vás ale v téhle roli přijala více než pozitivně. Jste obdivuhodná.
ANISTON: Děkuji.
KING: No tak jak se vám teda pracovalo?
ANISTON: No, byla jsem nervózní, hlavně kvůli svým osobním problémům, ale Clive, Michael a všichni ostatní byli bezvadní.
KING: Opravdu?
ANISTON: Jo, mezi nimi jsem se cítila příjemně a v bezpečí. Skvěle se mi pracovalo.
KING: A co natáčení? Je pro vás hraní v komedii nebo dramatu hraním? Myslím tím, neděláte to už všechno přirozeně?
ANISTON: Samozřejmě. Všechno se musí dokonale zahrát.
KING: Takže ani nezáleží na tom co hrajete. Když jste v tom dobrá, zvládnete všechno.
OWEN: Snažím se.
ANISTON: Já taky.
ANISTON: Víte, když se řekne komedie je to....
KING: Těžká dřina.
ANISTON: ...zahrát dobrou komedii je vážně umění. Musíte mít pod kontrolou každý kousek těla a všecičko co říkáte.
KING: Protože jsou herci, kteří mají s tímto žánrem problémy.
ANISTON: Ano samozřejmě, ale myslím si, že...
OWEN: Je to velmi náročné.
KING: Umírání je jednoduché, ale zahrát komické představení je složité.
OWEN: Komedii si zahraji pouze v případě, že by v ní byl perfektní scénář, u kterého bych se válel smíchy. Víte, lidi říkají, že se ke mě víc hodí vážné postavy v dramatech. Ale já říkám, že miluju hraní. A v hraní vážných postav, který mají nějaký problém se můžete naplno projevit u komedie tomu tak není. Asi proto se má kariéra doposud ubírala tímto směrem.
KING: Právě jste byla nominována na cenu Akademie. To je velká pocta na to, že nejste až tak světoznámá, jako některé hvězdy, které nominovány nejsou. Jak to vysvětlujete?
ANISTON: Nevím asi je ten člověk známější než si myslíte.
KING: Taky si myslím.
ANISTON: Ano.
OWEN: Tohle mě nezajímá. Nemyslím si, že je to v tom. Úspěch je podle mého názoru možnost pracovat s talentovanými lidmi. S nejlepšími herečkami, herci, režiséry, se všemi, kteří vás mohou nějakým způsobem obohatit. Tohle vítám, ale takového člověka bych ještě nenazýval hvězdou.
ANISTON: Nevím, jestli je dobré o tom takhle přemýšlet. No něco na tom pravdy asi bude ale...já chci být hvězda, líbí se mi takový životní styl ze vším, co to obnáší.


Přátelé přátelům

27. října 2008 v 12:35 | zajda
Též povedený dokument o seriálu Přátelé-čeští dabéři seriálových postav vypravějí o svých postavch a svých zážitcích z natačení

TADY ke stažení

Dokument: Ohlédnutí s přáteli

27. října 2008 v 12:33 | zajda |  Různé
Tento nejrozsáhlejší dokument o seriálu Přátele si můžete stáhnout ZDE

Sídlo Courtney

27. října 2008 v 12:04 | zajda

David za mlada

21. října 2008 v 18:23 | TýnaFotka Lisy z mládí

21. října 2008 v 18:22 | Týna
Jennifer za mlada

21. října 2008 v 18:19 | Týna


Matt za mlada

21. října 2008 v 18:19 | TýnaFotka Courney za mlada

21. října 2008 v 18:18 | Týna

Davidovo sídlo

21. října 2008 v 18:15 | Týna
Sídlo Davida ale jenom zvenčí

Sídlo Jennifer

21. října 2008 v 18:14 | Týna
Tady bydlí Jenn ale je to fotka jen zvenčí


Sídlo Mattha

21. října 2008 v 18:13 | Týna
Tenhle dům už prodal


Tohle je jeho současný dům


Sídlo Matta

21. října 2008 v 18:10 | Týna
Jeho současný dům:
Dům, který prodal:

-

Joeyho vizitka

21. října 2008 v 18:05 | Týna |  Joey Tribbiani
Joey Tribianni
Zaměstnání: herec, příležitostně dělá i jiné práce
Rodina: otec Joseph Sr., matka Gloria, sestry: Gina, Dina, Tina, Mary Angela, Mary Therese, Veronica a Cookie
Ex-milenky: květinářka Melanie, herečky: Kate a Kathy (neměl zatím dlouhodobý vztah)
Zájmy: televize, fireball, stolní fotbal
Charakteristika: Joey je původem Ital. Je tak trochu hloupý, ikdyž občas mu to myslí docela dobře. Jeho herecká kariéra zatím není moc úspěšná. Největší roli měl v seriálu Dny našich životů neboli Tak jde čas, kde hrál a nyní opět hraje doktora Draka Ramoraye. Hlavní roli také ztvránil v seriálu Mac a C.H.E.E.S.E., který však byl zrušen. Měl však spoustu divadelních rolí a natočil několik reklam. Když se zrovna nevěnoval herectví, tak pracoval např. jako předvaděč pánských voňavek, prodavač vánočních stromků nebo jako gladiátor v casinu. Jeho a Chandlerovým oblíbeným pořadem je Pobřežní hlídka. Joey má velmi početnou rodinu - je jediným synem mezi 8 dětmi. Je také sukničkář a neměl zatím žádný dlouhodobější vztah.
( Přečti si PRAVIDLA WEBU zde)

Většina photoshootů a prom, kterou můžete najít na našem blogu pochází z friendscafe.org!