Červenec 2009

Ross & Rachel: Video- The kiss

31. července 2009 v 17:40 | Domi |  VIDEOS

Jennifer má novou roli: The Goree Girls

31. července 2009 v 17:31 | Domi |  Jenn - NEWS
Seriálová Rachel (Jennifer Aniston) bude hvězdou dalšího filmu! A nejen to, bude také jeho producentkou!
Film The Goree Girls je založen na skutečném příběhu vězeňkyň z Texasu, které vytvoří první ženskou country kapelu ve 40tých letech 19.stol. A pro obrovskou popularitu je jim udělena milost.

   source   

Můžete (dobrovolně) hlasovat :)

30. července 2009 v 20:27 | Domi |  DOMI
Tady jsem v SONB, s mým blogem friends-pratele-serial.blog.cz... POkud se vám tam líbí, můžete pro mě hlasovat ;) Jsem tam jako Domi... Děkuju :-)

Jen má novou roli ve filmu Pumas.

30. července 2009 v 10:58 | Domi |  Jenn - NEWS
Tak tady konečně máme nějakou pořádnou novinku! Jennifer Aniston přijala roli v nové romantické komedii s názvem Pumas.

Příběh se zaměří na dvě ženy, které jsou v rozpoložení mezi mladými muži a výletem do Francouzského lyžařského střediska, které předčí jejich romantická očekávání.

source

Rachel & Tag

28. července 2009 v 21:42 | Domi |  Vztahy
Sama Rachel by jistě uznala, že byl tento vztah jen úlet.
Tag byl Rachelin asistent. Když Rachel dělala konkurz na jejího asistenta, myslela, že je Tag model. Po konkurzu se Rachel musela rozhodovat, jestli přijme ho nebo nudnou Hildu. Přátelé ji to rozmlouvali, předvídali, jak to dopadne. Rachel si nakonec přece jen udělala radost a přijala Taga, ale přátelům to řekla až později. Když ji v práci přišla navštívit Phoebe, Tagovi se hned zalíbila (Tag: Phoebe, to je hezké jméno... Phoebe: A co teprve mý telefoní číslo.)
A tak si vymyslela, že je Phoebe na holky. A taky všem v práci řekla, že je Tag gay.
Když byl Tag v práci už přes dva měsíce, Rach na něj měla napsat "hodnocení". Rachel to vzala jako žertík. Psala tam něco v tom smyslu, že má pěknou prdelku a úpod to nakreslila "pornografickou kresbičku". Tag ale nevěděl, že je to žert, a tak to hned odevzdal vedení. Když si to vedoucí přečetl, přišel na to, že spolu něco mají. Tag to však vzal na sebe a řekl, že to napsal on z legrace. Tag byl o pět let mladší než Rachel. Na oslavě jejích třicátých narozenin jí došlo, že s ním nemůže navázat žádný vážný vztah... A tak se rozešli. Později vyšlo najevo, že ani neznala jeho příjmení, a tak se to těžko dalo považovat za něco víc, než úlet...


Tento text napsala majitelka www.friends-pratele-serial.blog.cz. Proto, prosím kopírujte se zdrojem www.friends-pratele-serial.blog.cz

Smelly cat

26. července 2009 v 18:24 | Domi |  VIDEOS
Phoebin videoklip k písni Smelly cat. Pro ty, kdo neví- Phoebe tenhle song nazpívala a udělala klip, ale pak přišla na to, že v tom klipu nezpívá ona...


Joey má devatenáct

26. července 2009 v 18:22 | Domi |  VIDEOS

Friends in love

26. července 2009 v 18:21 | Domi |  VIDEOS
Překrásné video o zamilovaných párech z Přátel :-)


Deleted scene

26. července 2009 v 18:18 | Domi |  VIDEOS


Už... nebojte :-)

26. července 2009 v 18:14 | Domi |  DOMI
Ahjo, omlouvám se, že jsem dneska ještě nic nepřidala, ale nebyl čas. Byla jsem v kině na Harrym (který byl fakt skvělý) a až teď jsem se vrátila. Nebojte, ještě teď sem něco dám, pokusím se co nejvíc ;-).
Mějte se pp

Matt má narozeniny!

25. července 2009 v 12:33 | Domi |  Matt - NEWS
Matt LeBlanc dneska slaví své dvaačtyřicáte narozeniny! Přejeme ti hodně úspěchů jak v profesionálním, tak v soukromém životě. Všechno nejlepší!!!

Season 1- Bloopers- part 2

23. července 2009 v 17:43 | Domi |  VIDEOS

Season 1- Bloopers- part 1

23. července 2009 v 17:43 | Domi |  VIDEOS

Avatary mix...

23. července 2009 v 17:34 | Domi |  GRAPHIC


Monica & Chandler

22. července 2009 v 15:03 | Domi |  Vztahy
Chandler byl od malička nejlepším přítelem Rosse- moničina bratra. Takže se i s Monicou znal odmalička. Monica do něj byla na střední škole zamilovaná, ale kvůli tomu, jak byl Ch. povrchní, s ni nechtěl chodit jen proto, že byla tlustá. Jednou o ní "za jejími zády" řekl něco, jako že je tlustá. Ona to uslyšela a chtěla se mu pomstít. Díky nešťastné náhodě mu usekla prst u nohy (508 Nejhorší díkůvzdání).
V dospělosti, když už Monica zhubla, byl na tom se vztahy Chandler mnohem hůř. Jediný "vážný vztah" měl s uřvanou Janice. Několikrát se rozešli a zase sešli. V díle Rossova svatba se spolu Monica a Chandler vyspí. Část páté série svůj milostný vztah drží v tajnosti. V díle Někdo musí z kola ven Joey přijde na to, že spolu něco mají. O několik dílů později se to dozví Rachel. Nakonec to řeknou Phoebe, a tu napadne trošku jim to připepřit. Začne svádět Chandlera. Když spolu pak v díle Všichni už všechno vědí mají "rande", nikdo z nich to nechce vzdát první. Nakonec to vzdá Chandler a řekne, že s Phoebe nemůže nic mít, protože miluje Monicu. Tím ji vlastně vyzná lásku. Na konci šesté série oznámí zasnoubení. Potom, když má nastat svatba, Chandler v díle Svatba, 1. část zmizí. Ross a Phoebe ho nakonec najdou v jeho kanceláři. Chandler utekl, protože má strach ze závazku. Nakonec se v díle Svatba, 2. část vezmou.
V díle Po svatbě si všichni myslí, že Monica a Chandler čekají dítě (dokonce i Chandler si to myslí).
Nakonec vyjde najevo, že je těhotná Rachel.
Začnou se pokoušet o dítě. Později vyjde najevo, že dítě nemohou mít, protože jsou neplodní. Zvažují umělé oplodnění a adopci. V desáté sérii se rozhodnou pro náhradní matku, takže jim dítě odnosí mladá Erica. V posledním díle celého seriálu jim porodí dvojčátka, Ericu a Jacka...


* Tento článek napsala majitelka blogu www.friends-pratele-serial.blog.cz a spolumajitelka tohoto blogu! Kopírujte se zdrojem www.friends-pratele-serial.blog.cz !!!

Chandler & Janice

22. července 2009 v 14:57 | Domi |  Vztahy
Opravdu složitý vztah :-)) Chandler a Janice se spolu několikrát sešli a zase rozešli... Alespoň to nejzajímavější z jejich "vztahu" snad vystihnu.
Na začátku seriálu spolu chodili. První rozchod nastal v díle Praní špinavého prádla v první sérii. Chandler byl z toho, že se má se svou uječenou přítelkyní rozejít, pořádně nervózní, a tak se Phoebe nabídne, že se můžou rozejít s jejich partnery společně, protože ona se rozhodla dát kopačky svýmu klukovi jménem Tom. Phoebe to jde jako po másle, ale Chandler se musí nadopovat kávou. Nakonec se za něj s Janice rozejde Phoebe =D. Na silvestra si Chandler pozve Janice na oslavu. Ona si to vyloží tak, že ji Chandler chce zpýtky. Takže nakonec ji bude muset zase říct, že to tak není. Další "schůzka" se stane náhodou. Joey domluví se svou holkou dvojité rande, takže má Joeyho přítelkyně vybrat holku pro Chandlera. Nešťastnou náhodou se ji stane Janice. Ráno se spolu opět probudí v posteli...
Ve třetí sérii se do toho opět vmíchá osud ... Chandler si dopisuje s neznámou holkou z internetu. Trochu ho vyděsí, když se dozví, že je těhotná. Přece jen se s ní rozhodne sejít v Central Perku. Vyjde najevo, že tou ženou je Janice.
Zase spolu chodí až po díl Osudová, kde vyjde najevo, že Janice Chandlera podvání s jejím ex-manželem.
Ve čtvrté sérii se spolu náhodou potkají. Janice je rozvedená a chce se k Chandlerovi vrátit. On k ní ne, a tak si vymyslí, že musí jet pracovně do Jemenu. Ona s ním však chce jít až na letiště, a chce vidět, jak odlétá, a tak Ch. bude muset opravdu odjet.
Dlouho potom se neuvidí a Janice bude mít krátký románek s Rossem. V sedmé sérii, před svatbou Monicy a Chandlera, se Janice sama pozve na svatbu. Nakonec se k nim chce i nastěhovat. Monica, aby tomu zabránila, řekne, že ji Chandler stále miluje, a tak s ní nemůže bydlet. V díle Jak Rachel rodila Rachel náhodou ubytují na stejný pokoj jako Janice. Ta se svým manželem totiž taky čeká dítě.
V desáté sérii. když Monica a Chandler vybírají dům, náhodou zjistí, že Janice s manželem se uchází o vedlejší. Chandler, aby to Janice rozmluvil, řekne, že ji pořám miluje. Janice ale chce být rozumná, a tak řekne, že ten dům nekoupí... Janice mu dá poslední pusu...

* Tento článek napsala majitelka blog www.friends-pratele-serial.blog.cz a spolumajitelka tohoto blogu. Domi. Kopírujte se zdrojem www.friends-pratele-serial.blog.cz !!!

Zajda - něco o mně

22. července 2009 v 14:53 | zajda
Ahoj, já přezdívám se zajda(404) a jsem jednou z adminek tohoto blogu.
Chtěla bych se vám trošku představit, takže tady jsou moje NEJ:

Chandler & Joey

22. července 2009 v 14:04 | Domi |  Vztahy
Chandler a Joey byli od začátku až do konce seriálu nejlepší Přátelé. Ovšem pro Chandlera Joey znamenal taky něco jako syna. Vždycky se o něj staral, platil za něj účty, kurzy herectví, ...
Ve vzpomínkovém díle, 306 Vzpomínky, Chandler vybíral svého spolubydlícího. Rozhodl se pro fotografa Erica. Protože tomu ale napomohl pa Hackels (otravný soused Přátel), nakonec Chandler přijal Joeyho. V druhé sérii se Chandler a Joey pohádali, a protože v té době Joey vydělával hodně peněz díky Tak jde čas, v díle Joey se stěhuje, jak název napovídá, se Joey odstěhoval. Oběma pak došlo, že nedokáží žít každý zvlášť a Joey se nastěhoval zpátky.
V šesté sérii se Chandler chtěl odstěhovat k Monice. Jeden z nejsmutnějších okamžiků nastal, když Joey řekl, že je to konec jedné éry. Na tuto jeho hlášku fanoušci seriálu Přátelé nikdy nezapomenou.
Když se Chandler odstěhoval, Joey si začal hledat novou spolubydlící (ano, podmínkou bylo, že to musí být žena). Nastěhovala se k němu tanečnice Jenin, ale protože se nepohodla s Chandlerem a Monicou, musela se odstěhovat. A tak se k němu nastěhovala Rachel, protože se taky musela odstěhovat od Phoebe (zhořel jim společný byt).
V désáte sérii se Monica a Chandler rozhodli, teď už jako manželé, že se odstěhujou z města. Joey byl na ně kvůli tomu naštvaný, že ho opouštějí. V Poslední epizodě ovšem už Joey nehrál tvrďáka, a zase nastal jeden z nejsmutnějších okamžiků celého seriálu... jejich loučení...

* Tento článek napsala majitelka blog www.friends-pratele-serial.blog.cz a spolumajitelka tohoto blogu. Domi. Kopírujte se zdrojem www.friends-pratele-serial.blog.cz !!!


Přátelé - nejlepší škleby!

22. července 2009 v 13:53 | zajda |  VIDEOS

Gunther & Rachel

22. července 2009 v 13:01 | Domi |  Vztahy
Gunther a Rachel spolu nikdy neměli nic, čemu by se dalo říkat "vztah". Gunther byl do Rachel zamilovaný od prvního okamžiku, kdy ji viděl. Tak jako skoro každý muž v jejím okolí. Gunther své city k Rachel choval k tajnosti, až do poslední epizody celého seriálu. S tím, že ji miluje, se jí svěřil až v díle Poslední epizoda, když se Rachel chystala odjet do Paříže. Řekla mu, že ho taky miluje, ale jinak než on. Nakonec do Paříže neodjela, ale zůstala s Rossem, kterého Gunther kvůli vztahu s Rachel djakživa nenáviděl ...

* Tento článek napsala majitelka blog www.friends-pratele-serial.blog.cz a spolumajitelka tohoto blogu. Domi. Kopírujte se zdrojem www.friends-pratele-serial.blog.cz !!!
( Přečti si PRAVIDLA WEBU zde)

Většina photoshootů a prom, kterou můžete najít na našem blogu pochází z friendscafe.org!